سوريه

جمهوري عربي سوريه كشوري در جنوب غرب قاره آسيا و در كنار سواحل شرقي درياي مديترانه است. سوريه از سمت شمال با كشور تركيه، از شرق با كشور عراق، از غرب با كشور لبنان و از جنوب غربي با كشور اسرائيل و از غرب با درياي مديترانه و از جنوب با اردن و فلسطين همسايه است. شهر دمشق پايتخت كشور سوريه مي باشد و شهر حلب نيز بزرگ ترين شهر سوريه است. مساحت كشور تور سوريه حدود 185 هزار كيلومتر مربع و جمعيت اين كشور چيزي بالغ بر 18 ميليون نفر مي باشد.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط iman | ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۵:۳۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

قبرس

تور قبرس اروپايي محيطي ايده آل براي تحصيلات عالي است، از اين رو تعجبي ندارد كه به صورت مركز بين المللي آموزشي در منطقه مديترانه در آمده است و تعداد زيادي از دانشجويان و دانش پژوهان را از كشورهاي دور و نزديك به سوي خود جلب كرده است. قبرس به 6 منطقه با نام هاي فاماگوستا، كي يرنيا، لارناكا، نيكوزيا، ليماسل و پافوس تقسيم بندي شده است كه دو بخش اول در قسمت اشغالي قرار دارند.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط iman | ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۲:۴۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

esf

مسافران تور اصفهان بدانند كه اين شهر با جمعيت تقريبي 1.583 نفر بعد از تهران و مشهد به عنوان سومين شهر پر جمعيت ايران شناخته شده است.جالب است كه اين شهر از دير باز جز مهم ترين مراكز شهر نشيني در فلات ايران به شمار مي رفته كه داراي بنا هاي تاريخي با ارزشي است كه بيش تر آن ها به عنوان ميراث تاريخي در فهرست جهاني يونسكو به ثبت رسيده است به همين جهت در تمامي مدن سال كه به اين شهر زيبا سفر كنيد گردشگران تور اصفهان را از سراسر جهان خواهيد كه محو تماشاي زيبايي هاي اين شهر هستند و آن جاست كه به ايراني بودن خود افتخار خواهيد كرد.
گردشگران تور اصفهان مطلع باشند كه تمامي مردم اصفهان به زبان فارسي و به لهجه ي اصفهاني سخن مي گويند كه آوا ها و گويش هايشان آن را از زبان فارسي متمايز كرده است به تعبيري ديگر مردم عزيز اصفهاني در انتهاي هر كلمه اي حرف س استفاده مي كنند.همچنين مسافران تور اصفهان بدانند كه بيش تر مردمان اصفهاني پيرو دين اسلام و مذهب تشيع مي باشند البته در ميان آن ها مردماني با مذهب هاي زرتشتي ، ارامنه ، يهوديان و مسيحيان نيز زندگي مي كنند.
اصفهان به دليل وجود بنا هاي تاريخي زيادي كه دارد سالانه تعداد زيادي از مسافران تور اصفهان به اين شهر سفر مي كنند به همين جهت بزرگ ترين قطب گردشگري ايران به شمار مي رود.البته بخش ديگري از اقتصاد مردم اصفهان از طريق كشاورزي ، صنايع دستي و دامپروري نيز مي باشد.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط iman | ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۸:۰۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

yonan

آتن پايتخت يونان مهد تمدن غرب شهري مي باشد كه مدت 3000 سال نام خود را يوناني كه به معناي عقل و خرد مي باشد برگرفته است. اين كشور در جنوب شرقي اروپا و همچنين جنوب شبه جزيره بالكان واقع شده است.
قابل توجه گردشگران تور يونان ، اين كشور از قسمت شرق با تركيه و از قسمت شمال با مقدونيه ، آلباني و بلغارستان داراي مرز مشترك مي باشد و همچنين از سمت جنوب و شرق به واسطه ي درياي اژه و از سمت غرب توسط درياي يونان محصور شده است. گردشگران تور يونان مطلع باشند كه اين كشور داراي 6000 جزيره است كه حدود 227 تاي آن مورد استفاده و مردم در آن زندگي مي كنند ديگر جزاير توسط ثروتمندان جهان خريداري و شخصي مي باشد.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط iman | ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۷:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

برزيل

كشور برزيل در نيم كره ي غربي زمين واقع شده و در قاره ي آمريكاي جنوبي قرار گرفته است. مسافرين تور برزيل جالب است بدانيد اين كشور سرسبز كه در شرقي ترين قسمت قاره ي آمريكا قرار دارد، پنجمين كشور وسيع دنيا بوده و همچنين سومين كشور وسيع در در قاره هاي آمريكا مي باشد. گردشگران تور برزيل جالب است بدانند كه برزيل پرجمعيت ترين كشور آمريكاي جنوبي مي باشد وپايتخت آن برزيلا كه نماي بالا و در روي نقشه، به شكل يك هواپيما ديده مي شود. در گذشته ريودوژانيرو كه يكي از شهرهاي مهم برزيل بوده، پايتخت كشور پرتغال بوده است، چرا كه اين كشور مدت زيادي مستعمره پرتغالي ها قرار داشته و آن ها پس از ورود خود، اين منطقه را تحت سلطه ي خود گرفتند. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط iman | ۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۰:۰۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

يزد

در استان يزد بناها و فضاهاي تاريخي، بازارها و ساير اماكني كه در بافت قديم شهر قرار دارد،كه خود از جاذبه هاي تفريحي و گردشگري تور يزد به شمار مي رود. 
دومين شهر تاريخي جهان، برترين جاذبه هاي گردشگري، تاريخي و ميراث فرهنگي زيادي دارد كه هر كدام از آنها مي تواند به تنهايي جاذبه اي منحصر به فرد براي بازديد گردشگران و دوستداران يزد از ايران و جهان باشد. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط iman | ۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۸:۴۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

كوالالامپور

مسافران تور مالزي جالب است بدانند كه اين شهر از دهه نود ميلادي ميزبان رويداد هاي سياسي ، ورزشي و فرهنگي متعددي بوده از جمله فرمول يك جايزه بزرگ و بازي‌هاي مشترك المنافع 1998 ايفاي نقش كرده است.
يكي از نماد هاي شهر كوالالامپور كه همگان آن را مي شناسند بلند ترين برج دو قلوي مالزي به نام برج‌هاي دوقلوي پتروناس مي باشد كه پس از ساخت به عنوان نماد شهر كوالالامپور شناخته شد و همچنين در طول سال تعداد بي شماري از گردشگران تور كوالالامپور از آن ديدن مي كنند.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط iman | ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲:۵۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

سن پترزبورگ

سن پترزبورگ يكي از بزرگترين شهرهاي روسيه مي باشد و از نظر مساحت جغرافيايي بزرگترين مساحت را بعد از مسكو دارد و دومين شهر از اين نظر در روسيه است، در تور سن پترزبوگ مي توان از اماكن تفريحي و جاذبه هاي گردشگري هم چون كليساها ، مجسمه ها ، قصر ها و ديگر جاهاي ديدني نام برد. در صورت پيدا نكردن تور مورد نظر به قسمت تور روسيه مراجعه فرمائيد. 
دستور ساخت اين شهر را در سال 1703 پتر كبير صادر كرد كه تا سال 1919 به عنوان پايتخت روسيه براي گردشگران تور سن پترزبورگ شناخته شده بود. البته از ابتدا اين شهر را به اين نام نمي خواندند ، سه بار نام سن پترزبورگ تغيير كرد و در آخر هم به اسم اوليه خود در سراسر دنيا شهرت يافت. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط iman | ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۷:۲۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

مارماريس

مارماريس شهري در جنوب غربي تركيه و در استان موغلا است كه يكي از زيبا ترين شهرهاي بندري در سواحل مديترانه مي باشد.شهر تور مارماريس كه با كوهستان هاي بسيار زيبا پوشيده شده است از شمال به خليج گكوا ، از جنوب به درياي مديترانه، ا زشرق با شبه جزيره داتچا و از غرب با درياچه كوي جييز در ارتباط است. 
مسافران مارماريس براي انتخاب اين سفر با بدانند كه مارماريس به واسطه داشتن آب و هواي مديترانه اي در زمستان داراي هواي معتدل بوده و امكان شنا كردن در آب هاي نيلگون مديترانه را دارد. در مارماريس عملاً بين ماه مي و اواخر پاياني ماه اكتبر براي مسافرت بهترين زمان است. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط iman | ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۶:۱۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بااكو

باكو بزرگ ترين شهر ، بندر و همچنين پايتخت آذربايجان مي باشد كه در قسمت ساحل غربي درياي خزر واقع شده است.گردشگران تور باكو مطلع باشند كه اين شهر به موقعيت استراتژيكي و همچنين ذخاير نفت بسيار مهم و ارزشمند مي باشد.
گردشگران تور باكو توجه داشته باشند كه اين شهر در شمال ايران و با كشور هاي روسيه ، ارمنستان ، گرجستان ، درياي خزر و ايران همسايه مي باشد.باكو داراي جمعيتي بالغ بر 3 ميليون نفر دارد كه قدمت آن به هزار سال پيش باز مي گردد.مسافران تور باكو بدانند كه اين شهر به سه قسمت اصلي Old town ، Boomtown و Soviet-built town تقسيم گرديده و داراي 12 منطقه مي باشد.
مسافران عزيز تور باكو قبل از سفر خود مطلع باشند كه بيش از نيمي از مردم باكو شيعه و درصد كم ديگر آنان مسيحي و پيرو ارتدكس مي باشند.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط iman | ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳:۴۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |